Sveiks!

Lapu, ko esi atvēris, primāri esam izveidojuši, lai vienuviet apkopotu visu svarīgāko informāciju par BMW un it īpaši BMW M GmbH nodaļu, kas jau gadu desmitiem ražo BMW sportiskākos modeļus un ir atstājusi milzu ietekmi autosporta vēsturē.

Lai vienkāršotu informācijas atrašanu, paralēli informācijas arhīvam esam izstrādajuši arī modeļu katalogu, kas ar laiku sevī ietvers visus sportiskākos BMW modeļus un daudz ko citu. Tāpat kā BMW M nodaļa, arī mēs netaisamies apstāties pie sasniegtā un jau tuvākajā nākotnē plānojam ieviest vēl ne vienu vien patīkamu pārsteigumu.

Paralēli tam centīsimies arī apvienot M automobīļu īpašniekus un entuziastus, rīkojot un piedaloties dažādos pasākumos, kas veicinātu saturīgāku (vai reizēm ne tik ļoti saturīgu) informācijas apmaiņu un iespējams pat uzlabotu M modeļu izplatību Latvijā, jo labi zinam, cik noderīga brīžiem mēdz būt citu pieredze vai palīdzība.

Kaut arī mūsu saknes meklējamas vecā MPower.lv sastāvā jau kopš 2008. gada, savu (M-Power.lv) dzimšanas dienu svinējām 2011. gada 31. jūlijā. Tā kā esam tikko sākuši un darba priekša vēl ļoti daudz, priecāsimies, ja reģistrēsies forumā, izteiksi savu viedokli par lapu un pastāstīsi savu vīziju par to, ko vēl mums vajadzētu ieviest.

Lai varētu pilnvērtīgi lietot forumu, vispirms gan nāksies uzrakstīt vēstuli kādam no moderatoriem (vislabāk lietotājam Valts), lai mēs pārvietotu tevi uz lietotāju grupu, kam ir tiesības rakstīt forumā, jo tikai šādi pagaidam varam cīnīties ar spambotiem.

Oficiāli nekādi neesam saistīti ar BMW AG.